Pouzdra a penály


Pouzdra a penále patří k základnímu vybavení každého, školou povinného žáka či studenta. Samozřejmě každý má svůj vkus, představy na ideální pouzdra a penále se tak mohou různit. V každém případě kromě designu je dobré přihlédnout i k praktické stránce věci a samozřejmě i ke kvalitě. Z bohaté nabídky pouzder a penálů si jistě vybere naprosto každý!

Jak správně vybrat pouzdro nebo penál?

Mnoho z vás se možná vůbec nezastavuje nad tím, jak vybrat vhodné pouzdro či penál. Určitě Je však dobré, se na některá specifika zaměřit. V prvé řadě si všimněte vzhledu. Je zapotřebí, aby se vám líbil celkový styl. Co se týká velikosti, zde je nutno mít představu, co všechno bude pravidelným obsahem pouzdra.

Nepodceňujte ani kvalitu. Zpracování by mělo být pevné. V žádném případě by na prvním místě neměla stát pořizovací cena. V dnešní době se setkáváme s širokou nabídkou pouzder a penálů. Stačí si pouze vybrat!

Pouzdra a penály Karton P+P

 

Pouzdra a penále značky Karton P+P jsou k dispozici v mnoha velikostech, stylových provedení a v nejrůznějších motivech. Některé penále jsou opatřeny pevným zipem, jiné jsou řešeny odlišným systémem. Počítejte s kvalitou, stylem a dlouhou životností. Vyberte si i správnou velikost!

Penály a pouzdra Karton PP

Pouzdra a penály Herlitz

Pouzdra a penále Herlitz patří k oblíbeným nejen školním pomocníkům. Vyznačují se vysokou kvalitou, líbivým designem a v neposlední řadě přijatelnou pořizovací cenou. Potěší i bohatá nabídka nejrůznějších motivů a stylových provedení.

 Pouzdra a penály Herlitz

Pouzdra a penály Stil

Pouzdra a penále Stil zastupují oblíbenou značku školních pomůcek. Pouzdra a penále Stil jsou k mání v mnoha variacích, které se od sebe liší v celé řadě parametrů. Pokud se podíváte do nabídky, jistě si vyberete dle svého uvážení i vy!

Pouzdra a penály Stil