Školní aktovky


Aktovky patří mezi vůbec nejzákladnější vybavení naprosté většiny ať již prvňáků, tak i starších žáků nižšího stupně základních škol. Jedná se o oblíbené a praktické brašny, které jsou dnes nabízeny v nejrůznějším provedení. Vezměte tedy i ohled na vkus vašich dětí a pořiďte jim takové aktovky, které je nejvíce zaujmou, ať se mohou těšit do školy!

Vyberte tu nejvhodnější aktovku

Pro každého prvňáka je výběr správné aktovky velmi zásadní záležitostí. Aktovka by měla být kvalitní, musí tedy něco vydržet. Zároveň je zapotřebí, aby byla aktovka pohodlná, a samozřejmě se musí líbit. Tímto můžete vaše děti i motivovat!

Doporučujeme vám pořídit dostatečně prostornou aktovku s pevným dnem. Přece jen na soudobé prvňáky jsou kladeny zvýšené nároky. Mají spoustu pomůcek, sešitů a knížek. Je zapotřebí mít na paměti, že se do aktovky musí vše bez problémů vlézt.

Důležitá je také anatomická tvárnost a v neposlední řadě i pokud možno co nejnižší hmotnost. Šestileté, ale třeba i osmileté dítě je v rychlém vývoji, je tedy zapotřebí myslet na jeho zdraví. Se správnými anatomickými tvary a dostatečně širokými popruhy se nemusíte bát, že byste dítěti uškodili, právě naopak, pro zdravý vývoj páteře uděláte maximum.

A jaká by měla být velikost aktovky? Ideální rozměry jsou uváděny v poměru 320 mm do šířky, 140 mm do hloubky a 390 mm do výšky.

Aktovky musí mít rovněž i výrazné bezpečnostní prvky. Jde zejména o barevné provedení, dále potom o reflexní elementy a odrazky. Dítě s aktovkou musí být vidět i za zhoršených světelných podmínek.

Aktovky Herlitz Midi

Aktovky Herlitz Midi patří mezi široce oblíbenou a hojně poptávanou řadu batohů pro nejmladší školáky. Jedná se o velmi lehké brašny, které se budou líbit jak vám, tak především i vašim dětem. Počítejte s kvalitními materiály a praktickým vybavením. Aktovky Herlitz Midi jsou k dispozici v několika skvělých designech!

Aktovky Herlitz Midi

               Kůň                                                  Srdce                                              Formule 1                                      Vrtulník                                       Rychlost

 

 Funkce aktovek Midi:

Rozměry - Batohy Herlitz Midi

Aktovky Herlitz Midi disponují 13 litrovým objemem. Jejich výška je 380 mm, šířka 370 mm a hloubka činí 220 mm, jedná se o naprosto ideální parametry! 

 
Reflexní prvky - Batohy Herlitz Midi O bezpečnost se postarají bezpečnostní a reflexní prvky 3M Scotchlite
Ergonomie - Batohy Herlitz Midi Samozřejmostí je ergonomická prodyšná výstelka a nastavitelné popruhy. Pro děti je tak zajištěna maximální pohodlnost a hlavně jejich zdravý vývoj páteře, ta nebude při nošení v žádném případě nijak trpět.  Přezka - Batohy Herlitz Midi Velmi užitečnou funkcí je zámek aktovky. Díky tomuto praktickému zabezpečení bude mít vaše dítě důležité věci vždy pod kontrolou.  
Kvalita - Aktovky Herlitz Midi

Zpracování aktovek z řady Midi potěší vysokou kvalitou a především odolností jako je vodoodpudivá impregnace a pevná deska dna. Díky těmto faktorům je zaručena dlouhodová životnost.